Informace pro absolventy víkendové části

Tato stránka je určena pro absolventy kurzu. Lze zde stáhnout materiály, které účastníci dostávali na hlavním víkendu nebo je zde také stažení prezentace o Plánování a realizaci schůzek, kde jsou uvedeny některé užitečné informace.

Níže je popsáno také zadání úkolu/projektu, který účastníci dostali na hlavním víkendu.

Projekt: Družinová/Oddílová schůzka

Tvým úkolem je po skončení hlavního víkendu nachystat se svým parťákem schůzku pro tvůj vlastní oddíl. Schůzku by se ti mělo podařit zrealizovat do závěrečného setkání. Nejlepší bude, když při přípravě schůzky využiješ všechny poznatky získané na kurzu.

Nezapomeň, že celý svůj "příběh" o přípravě a průbehu schůzky, budete prezentovat na závěrečném víkendu. Forma prezentace je zcela na vás, ale určitě se na ni patřičně připravte.

Jak může prezentace vypadat? Může být pouze verbální nebo s podporou promítané prezentace, můžete použít flipchart nebo jiné nástroje.

Malý doplněk od Adama:

- napsat krátký příběh (nejlépe i nástřel programu, ve kterém tento příběh bude zakomponovaný, není potřeba vše promýšlet do detailu.)
- použít krátký motivační rámec na jedu hru/aktivitu z připravované schůzky ( stačí třeba jen uvést hru příběhem, ale čím propracovanější, tím lepší 🙂)

Materiály ke stažení

Materiály jsou připraveny pro tisk tak, aby se vešly do Vašeho rádcovského zápisníku.

Některé materiály byly převzaty z publikace Rádcovský zápisník.

Prezentace, které je ke stažení níže, byla použita pro blok plánování a příprava schůzky. Informace, které tam naleznete můžete využít pro přípravu vašich schůzek nebo akcí.